Digitális rendszerek specialista

Jobbeschreibung

A Greenpeace egy független, nemzetközi környezetvédelmi szervezet, amely kizárólag magánszemélyek adományaiból működik, nem fogad el támogatást sem kormányoktól, sem vállalatoktól. Erőszakmentes, kreatív, társadalmat formáló kampányokkal hívjuk fel a figyelmet a globális környezetvédelmi problémákra a zöld és békés jövő érdekében. Nem riadunk vissza a konfrontációtól sem, ha a földi élet sokszínűségének megóvásáról van szó. Dolgozz nálunk, ha úgy érzed, minden követ megmozgatnál, hogy elérjük azt a társadalmi változást, amellyel a klíma- és ökológiai válság megfékezhető, és biztosítható az emberiség jövője a Földön.

A Greenpeace Magyarország engagementcsapatába keressük azt az új kollégánkat, akinek van tapasztalata alapvető online rendszerek működtetésében, és gyorsan átlátja, megtanulja a számára új felületek, szoftverek kezelését. Követi és ismeri az aktuális technológiai trendeket a digitális engagementben, nagy benne a kísérletező szándék és az ambíció technológiai ismereteinek alkalmazására és fejlesztésére az emberek elérése és bevonása terén. Az ideális jelölt kifejezetten szereti az összetett feladatokat, új kihívásokat, önállóan képes elsajátítani új ismereteket, proaktívan kezdeményez újításokat, és gyorsan, pontosan tudja megoldani a felmerülő technikai problémákat.

Főbb feladatok:

  • Landing oldalak létrehozása, összetettebb oldalelemek módosítása, tartalom feltöltése és formázása meglévő oldalakra

  • Marketing-adatbázis üzemeltetése, beállítása, adattisztítás és -javítás, marketing automation folyamatok létrehozása, profilok készítése, riportok létrehozása

  • Domain- (DNS) és hosztingmenedzsment, webes infrastruktúra üzemeltetése

  • Adatbázis és egyéb rendszerek közötti adatkapcsolatok kiépítésében, fenntartásában és karbantartásában való részvétel – szükség esetén külső fejlesztő bevonásával

  • Digitális innovációk felkutatása és tesztelése

  • Google Data Studio-dashboard üzemeltetése

  • Google Analytics és Google Tag Manager kezelése

  • Facebook-hirdetések menedzselése

  • Adatbányászat és -elemzés

  • Technikai SEO kezelése

  • Irodai IT-felhasználói támogatási feladatok elvégzése

Stellenanforderungen

Az ideális jelölt:

  • Erős készségekkel rendelkezik a digitális kommunikációs eszközök technikai oldalának elsajátításában, működtetésében (pl. CMS- és CRM-rendszerek, közösségi média, e-marketing, analitika, konverziókövetés, stb.)

  • Van tapasztalata online felületek kezelésében, érti a honlapok felépítésének és működésének alapvetéseit (szerver, domain, statikus és dinamikus tartalom stb.), képes egy tartalomkezelő rendszer segítségével weboldalt létrehozni, és el tud végezni kisebb kódolási vagy grafikai feladatokat

  • Tudja, hogyan kell kinyerni analitikai adatokat a különböző rendszerekből, és az adatokat elemezni is tudja

  • Eligazodik egy tipikus CRM-adatbázisban, és könnyen átlát számára új adatgyűjtő/kezelő rendszereket

  • Érti az adománygyűjtés lényegét és fontosságát, és vannak digitális ismeretei az online adománygyűjtéssel kapcsolatban.

  • Szívesen tanul meg és vezet be új technikai rendszereket, módszereket

  • Lelkiismeretes, pontos, szorgalmas, célorientált

  • Hatékonyan tudja beosztani az idejét, képes önálló munkavégzésre, ugyanakkor nem fél kérdezni sem, ha elakad, segítségre van szüksége

  • Jól együtt tud működni ügynökségekkel és vállalkozókkal

  • Kiváló magyar- és angolnyelv-ismerettel rendelkezik, tud hatékonyan szóban és írásban kommunikálni

Elvárt képességek, készségek:

  • Webes infrastruktúra alapvető elemeinek ismerete: domain, hoszting, fájl- és adabáziskezelés stb.

  • CMS-rendszerek, elsősorban Wordpress átfogó ismerete

  • HTML, CSS magabiztos ismerete

  • Windows, Microsoft Office, webböngészők power user szintű ismerete

  • Google Analytics, Tag Manager és/vagy hasonló rendszerek ismerete

  • Jártasság a következő közösségimédia-platformok (technikai) kezelésében, ideértve hirdetések kezelését is: Facebook, Instagram, YouTube

  • Jártasság fotóadatbázis-platform (Flickr) technikai kezelésébe

Előny a következő rendszerek ismerete:

  • Gravity Forms

  • HubSpot, CiviCRM, Engaging Networks (vagy más CRM-rendszer)

  • Adobe Photoshop (és Creative Cloud termékcsalád egyéb elemei)

  • Supermetrics

  • Cloudflare

  • Synology DSM

Mindezért a Greenpeace a következőket nyújtja:

  • nonprofit szférában versenyképes fizetést, cafeteriakerettel

  • határozott idejű, heti 40 órás munkaszerződést 2023.06.30-ig

  • rugalmas munkaidőt, ami figyelembe veszi a családi elfoglaltságokat

  • értéken, bizalmon és őszinteségen alapuló munkakultúrát, egy erős és összeszokott csapatot

  • kutya- és biciklibarát irodát, ahol mindig van kávé, tea és csocsóasztal :)

  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket, periférákat, egyéb kiegészítőket, windows munkakörnyezetet

  • lehetőséget a fejlődésre, nemzetközi környezetben

Jelentkezni az alább lévő gomb megnyomásával tudsz, legkésőbb 2021.08.08-ig. Kérjük, hogy önéletrajzodat és motivációs leveledet magyarul töltsd fel.

A Greenpeace elkötelezett az esélyegyenlőség iránt, ezért bármely társadalmi csoporthoz tartozó emberek jelentkezését várjuk. Értékeljük az emberek, tapasztalatok és perspektívák sokszínűségét.