Osoba przygotowująca treści na media społecznościowe (zlecenie)

Job description

Poszukujemy osoby do przygotowywania scenariuszy filmów na TikToka i YouTube Greenpeace oraz krótszych i dłuższych treści na nasze inne media społecznościowe (Facebook, Instagram). Twoim zadaniem będzie zrobienie researchu w danym temacie i przygotowanie scenariusza danej treści. Umiejętność tworzenia treści graficznych i wideo nie jest wymagana. Tworzone treści będą trafiały do setek tysięcy naszych fanów i fanek (Yotutube ponad 10k obserwujących, Instagram ponad 28k, Facebook ponad 230k). Kilka przykładów materiałów, jakie będziesz tworzyć:


Potrzebne Ci będą:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w pracy z artykułami naukowymi i popularnonaukowymi

  • Umiejętność weryfikowania prawdziwości informacji

  • Zdolność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień na prosty język

  • Znajomość specyfiki materiałów przygotowywanych z myślą o tiktoku/instagramie

  • Dobra znajomość angielskiego

Requirements

W zamian proponujemy możliwość tworzenia treści dla rozpoznawalnej organizacji pozarządowej, działającej dynamicznie w nowych mediach, pracę z ciekawymi treściami (będą związane z ochroną środowiska, klimatem, ekologią, energetyką, ale również ciekawostkami ze świata), a od strony formalnej umowę zlecenie na od 50 do 80 godzin miesięcznie ze stawką 30-35 zł netto/h. Pierwsza umowa będzie na miesiąc, następna na co najmniej 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Zlecenie możesz wykonywać zdalnie i kiedy chcesz.


Nie musisz przesyłać CV - interesują nas Twoje umiejętności, a nie dokumenty. Wybranym osobom przedstawimy zadanie do wykonania, polegające na napisaniu scenariusza do wideo na titkoku na zadany temat.

Termin wysyłania zgłoszeń: 15 maja 2022