Kampanier/ka ds. klimatycznych i środowiskowych (3/4 etatu)

Hybrid
  • Warszawa, Poland
Campaigns & Investigation

Job description

Twoja rola

Twoją rolą w Greenpeace będzie opracowywanie i wdrażanie strategii kampanii klimatycznych i środowiskowych poprzez zastosowanie innowacyjnej gamy narzędzi i taktyk kampanii opartych na działaniu.

Twoje działanie w tej roli będzie obejmować kluczowe aspekty pracy nad kampanią, wspierające osiągnięcia określonego celu, w tym analizę problemów, opracowywanie planów strategicznych, definiowanie rozwiązań, ocenę prawna i współpraca z zainteresowanymi stronami.

Twoje zadania:

  • planowanie i realizowanie strategii kampanijnej,

  • identyfikacja możliwości działań kampanijnych w obszarach klimatu i środowiska

  • prowadzenie działań kampanijnych we współpracy z innymi osobami zatrudnionymi w Greenpeace

  • budowanie i utrzymywanie relacji ze współpracowniczkami, wolontariuszami, zewnętrznymi konsultantkami, partnerami i organizacjami

  • wypowiedzi dla mediów jako rzeczni/k/czka kampanii

  • reprezentowanie kampanii w rozmowach z decydentami

Job requirements

To rola dla Ciebie, jeśli posiadasz:

  • praktyczne doświadczenia w roli kampaniera/ki (lub podobnej)

  • ponadprzeciętną umiejętność myślenia strategicznego

  • odwagę i determinację w działaniu

  • zaskakującą wyobraźnię

  • zrozumienie kwestii środowiskowych

  • zrozumienie aktywizmu i wartości płynącej z akcji bezpośrednich

  • wiedzę na temat procesów politycznych i instytucji publicznych związanych ze środowiskiem w Polsce i UE

  • umiejętność angażowania ludzi i motywowania ich do działania

  • umiejętność planowania i organizacji (doświadczenie w zarządzaniu projektami mile widziane)

  • doskonałe zdolności komunikacyjnymi w mowie i w piśmie w języku polskim i angielskim

Z naszej strony oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze 30h tygodniowo (3/4 etatu)

  • wynagrodzenie podstawowe brutto od 6 000 do 8.500 zł (dla 3/4 etatu), zależnie od doświadczenia

  • pracę hybrydową - 3 dni w biurze, 2 dni dowolnie - zdalnie lub w biurze

  • pakiet benefitów zgodnych z wartościami Greenpeace, m.in. dodatek dla rodziców i opiekunów, dofinansowanie transportu publicznego, sezonowy serwis rowerowy, dofinansowanie wydatków na sport i rekreację oraz wydatków na kulturę, sztukę i edukację

  • wsparcie aktywnie współpracującego z pracodawcą związku zawodowego

  • pracę z sensem, służącą celom ważnym dla nas wszystkich

  • możliwość rozwoju w jednej z najlepiej rozpoznawalnych globalnie międzynarodowej organizacji pozarządowej

  • możliwość realizowania własnych projektów i pomysłów - stawiamy na kreatywność i cenimy wysoką samodzielność oraz odwagę eksperymentowania

  • wyjazdy w ciekawe przyrodniczo miejsca Polski i Europy

  • biuro z ludzką twarzą, przyjazne dla zwierzaków i dzieciaków, gdzie znajdujemy czas nawet na wspólne gotowanie w domowej atmosferze

Jesteśmy pracodawcą realizującym politykę równych szans.

Kierujemy się zasadą zakazu wszelkiej dyskryminacji, w szczególności ze względu na: tożsamość płciową, pochodzenie etniczne bądź społeczne, rasę, kolor skóry, religię, przekonania, niepełnosprawność lub orientację seksualną.

Hybrid

or

Hybrid